top of page

Suszarnie

Oferujemy komplete systemy przeznaczone do suszenia przemysłowego zarówno biomasy jak i innych materiałów.

Zespół oferowanych przez nas urządzeń suszarni składa się z nowoczesnego pieca lub kotła przeznaczonego do spalania różnorodnej biomasy, systemy podawania paliwa do pieca, suszarni, nowoczesnego i wyskoefektywnego systemu oczyszczania spalin oraz systemu podawania materiału przeznaczonego do suszenia.

Suszarnie bębnowe:

Oferowane przez nas suszarnie bębnowe dzięki wysokiej sprawności i dużej uniwersalności znakomicie najdą się do przemysłowego suszenia mokrej trociny, zrębków drzewnych, torfu oraz innego, różnorodnego rodzaju biomasy. Budowa suszarni pozwala na eksploatację ich w terenie otwartym, pod niezbędnym zadaszeniem, nie wymagającym jednak specjalnych, znacznych nakładów inwestycyjnych.

Nasze suszarnie szczególnie polecane są do suszenia i zagospodarowania odpadów poprodukcyjnych w gorzelniach przemysłowych oraz zakładach przetwórstwa owocowo- warzywnego do suszenia różnego rodzaju wytłoków na pasze, a w przypadku odwirowanego wywaru na wysokobiałkowy susz wywaru, składnik pasz treściwych dla zwierząt. 

Suszarnia bębnowa Granpal
Suszarnia bębnowa - panel sterowania
Suszarnia bębnowa

Przykładowe schematy: 

Schematy
Suszarnia - schemat
Suszarnia biomasy
Suszarnia
Suszarnia - piec
bottom of page